SARAY BİSKÜVİ KALİTESİNE ULUSLARARASI ÖDÜL


Lezzetin ve kalitenin adı Saray Bisküvi, dünyadaki en önemli kalite ödüllerinden biri olan Uluslararası Kalite Altın Yıldız Ödülü’nü (International Gold Star for Quality) aldı. Saray Bisküvi, kalite kültürünü yaygınlaştırmak ve sürdürülebilir büyüme konularında uzman uluslararası kuruluş Business Initiative Directions (BID) tarafından, sektöründe lider kurumlara verilen ödül ile kalite standartlarını tescilledi.

Kasım 2015, İstanbul

Lezzetli, inovatif ve yenilikçi ürünleri ile sevilen bisküvi markası Saray,  Uluslararası Kalite Altın Yıldız Ödülü’nü (International Gold Star for Quality) almaya hak kazandı. 20 Eylül 2015’te Cenevre’de düzenlenen Dünya Kalite Zirvesi’nde (World Quality Commitment Convention) aldığı ödül ile Saray Bisküvi, başarısını uluslararası alana bir kez daha taşıdı.

Dünyanın en önemli kalite ödüllerinden biri olan Uluslararası Kalite Altın Yıldız Ödülü; sektörlerine kalite, yenilikçilik ve teknoloji alanında liderlik eden kuruluşları teşvik etmek amacıyla Business Initiative Directions (BID) tarafından her yıl veriliyor. Ödül, kalite kültürünü yaygınlaştırmak ve sürdürülebilir büyüme konularında uzman uluslararası kuruluşların teşvik edilmesi adına büyük önem taşıyor.  

SARAY, “Yenilikçi ve Sürdürülebilir Büyüme Stratejisi” doğrultusunda, en son teknolojik yatırımlarla birlikte Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek doğal, enerjik, sağlıklı, farklı ve inovatif ürünler üreten bir marka. İnsan sağlığını ilk sıraya alan marka, ürün kalitesini de her geçen gün artırıyor. Saray Bisküvi kalite ve lezzet anlamında dünya standartlarında üretim gerçekleştiriyor. Şimdiye kadar birçok ulusal ve uluslararası bağımsız kuruluş tarafından ödüllere layık görülen ve yenilikleri takip ederek ilerlemeyi sürdüren marka; 2006 yılında Tüketici Kalite Ödülü, International Taste & Quality Institute (ITQI) tarafından verilen Üstün Lezzet Ödülü, 2004 yılında Tüketici Teşekkür Ödülü’ne layık görülmüştü. Son olarak, kalitesini bir kez daha tescillediği Uluslararası Kalite Altın Yıldız Ödülü’nün de sahibi oldu.