SARAY, İKİ AYRI ÜRÜNÜYLE ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜ’NE LAYIK GÖRÜLDÜ

 

Saray’ın sevilen lezzetleri ödüllerine yenilerini ekledi. Saray Offtime ve Milkman Tahinli Süt ürünleri, Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (ITQI) tarafından “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görüldü. Dünyaca ünlü 125 şef ve sömeliyeden oluşan jürinin yaptığı kör tadım testlerinden başarıyla geçen Saray Offtime ve Milkman Tahinli Süt,  ayrı ayrı altın yıldızın sahibi oldu.

Yenilikçi, kaliteli ve lezzetli ürünleri tüketicilerle buluşturan Saray’ın başarısı sadece mükemmel tat ve kalitedeki yiyecek ve içeceklere verilen “Üstün Lezzet Ödülü” ile taçlandı. Saray, her yıl Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından verilen “Üstün Lezzet Ödülü”ne Saray Offtime ve Milkman Tahinli Süt ürünleriyle layık görüldü. Saray Offtime ve Milkman Tahinli Süt, dünyanın en önemli şefleri ve sömeliyelerinden oluşan 125 kişilik jürinin yaptığı kör tadım testlerinden başarıyla geçerek altın yıldıza değer bulundu.

Saray kalite ve  lezzet kadar inovasyona da önem veriyor, her zaman tüketicilerini yenilikçi ürünlerle buluşturuyor, ilklere imza atıyor. Lezzetleri bu ödülle taçlanan Milkman Tahinli Süt ve Saray Offtime tüketicilerle buluştuğu günden bu yana Saray’ın en sevilen ürünleri arasında yer alıyor. 2014 yılında da Saray Chocolips, Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen tek Türk ürünü olmuştu.

Türkiye’nin İlk Tahinli Sütü

Doğal, sağlıklı ve yenilikçi lezzetlerin ustası Saray Milkman’in Türkiye’de bir ilk olan ürünü Milkman Tahinli Süt, enerji ihtiyacını karşılarken farklı aromasıyla damakta vazgeçilmez bir tat bırakıyor. Tahinin içeriğindeki B, C ve E vitaminleri hücre yapısını destekliyor. Fosfor, kalsiyum, demir ile B1 vitamini ve lif kaynağı olan tahin; sindirim sisteminin de daha aktif çalışmasını sağlıyor. Tok tutarak kilo kontrolü sağlamaya destek ve antioksidan özelliğiyle cilt ve saç sağlığını koruyarak, cildin erken yaşlanmasına engel oluyor, zengin kalsiyum içeriğiyle kemikleri de güçlendiriyor.

Benzersiz Lezzet Offtime,

Saray Offtime, iki ıslak kek arasına yerleştirilmiş hindistan cevizi parçacıkları ve enfes sütlü çıtır çikolata kaplamasıyla tatlı kaçamaklara eşlik ediyor. Çikolatalı ıslak kekinin hafifliği, yumuşacık dolgusu ve ağızda bıraktığı Hindistan cevizi lezzetiyle akılları baştan alan Offtime, atıştırmalık sevenlerin vazgeçilmezi oluyor.