Bizimle Çalışmak

Türkiye’nin en fazla istihdam sağlayan kurumlarından Saray Holding, ailesine katacağı tüm personelini özenli ve detaylı ön çalışmalar neticesinde seçmektedir.

Benimsediğimiz dürüstlük, bilimsellik, ulusal ve uluslararası değerlere saygılı olmak, çağdaş metotlarla çalışmak, geleneklere bağlılık, geçmişten örnek alarak geleceğe güvenle bakmak, insana ve doğaya saygı duymak ilkeleri personel seçimimizdeki öncelikli kriterlerimizdir.

“İnsana değer ver, insana hizmet et ki, kurumun yaşasın” anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren kurumumuzun; işe alım süreçlerinde önem verdiği noktalardan biri de yetkinliklerdir.

Değişimi yönetebilen, değişim ve dönüşüm gündemine öncülük edebilen, ekip çalışmasına uygun, sonuç odaklı, yaratıcı ve özverili kişilere ailemizde her zaman yer verebiliyoruz.

Pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak yaptığımız; Yetkinlik Bazlı Mülakat, Mesleki Kişilik Envanteri ve Değerlendirme Çalışmaları ile kişilerin bilgi ve birikimlerini sorgulayarak en uygun pozisyon ile buluşması sağlıyoruz.

Bizimle çalışmak isteyen her yaştan, her milletten, her uzmanlık alanından tutkulu, farklı düşünen, üretmek isteyen bireylere şimdiden ailemize hoş geldiniz diyoruz…