Omkasar

8.092 metrekarelik üretim ve faaliyet alanı...


Bir Saray Holding kuruluşu olan OMKASAR Ambalaj Sanayi A.Ş., 1995 yılında Kütahya’da kuruldu. OMKASAR Ambalaj, 1996 yılından itibaren 8.092m² arsa üzerinde 3000m² kapalı alanda kurulu tesisinde istenilen ebatlarda oluklu mukavva hattında ambalaj kutuları imalatı yapıyor.

OMKASAR Ambalaj oluklu hattı; B Tipi İnce Dalga, C Tipi İri Dalga, C+B Dopel olmak üzere üç ayrı dalga üretim yapabilen ve buna bağlı slotter, die cutter, özel kesim makinesi ile bunları yapıştıran yapıştırma ve dikiş makinelerinden oluşan bir makine parkına sahip. Bu makine parkı ile yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerinin özel istekleri doğrultusunda farklı ebat, şekil ve renklerde dört renk Amerikan box ve özel kesim olmak üzere üç milyon adet kutu ve yine aylık 600 ton kağıt işletme kapasitesine sahip.

OMKASAR Ambalaj; ürün yelpazesi ve sahip olduğu teknolojiyi her geçen gün daha da ileriye götürüyor. Ambalaj sektöründeki saygın yerini pekiştirerek rekabet gücünü artırıyor.

OMKASAR Ambalaj; teknoloji yatırımları ile Türkiye ve dünya çapındaki müşterilerinin değişen tercihlerine en iyi şekilde cevap vermek için dünya ambalaj sektöründeki gelişmeleri yakından takip ediyor, ulusal ve uluslararası standartlara uygun yüksek kalitede, geri dönüştürülebilir ve verimli ürünler sunuyor.

OMKASAR Kalite ve Çevre yönetim Politikasına erişmek için tıklayın.