Ensar Endüstri

Tüm dünyaya anahtar teslim tesis kurulumları, gıda sektörünün çözüm ortağı...


Saray Holding çatısı altında 1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Ensar Elektronik ve Mekanik Endüstri A.Ş., sahip olduğu yüksek teknoloji ile hızlı tüketim ürünleri sektöründeki gıda firmaları için anahtar teslim üretim ve paketleme sistemleri kuruyor.

Uzman kadrosu ve sektörel tecrübesi ile iç pazardaki yaygınlığını dış pazara da taşıyan Ensar Elektronik; ürün kalitesi, fiyat avantajı ve farklı dizaynlarıyla rakiplerinden ayrışıyor.

Teknoloji ve inovasyonu harmanlayan Ensar Elektronik, modern üretim tesislerinde bisküvi, kek, çikolata üretim ve paketleme makinaları üretiyor.

Sahip olduğu sektörel tecrübe ile şimdiye kadar yurt içi ve yurt dışında 30’dan fazla tesisin kuruluşunu gerçekleştiren Ensar Elektronik; uzman Ar - Ge ekibi ve geliştirdiği teknolojiler ile sektördeki öncü konumunu sürdürüyor.

Mekanik elektronik ve yazılım alanında da inovatif ürünler üzerinde çalışmalar yapan kurum, özellikle gıda sektörüne özel katma değerli ve verimlilik sağlayan projeleri ile sanayimize ve ülkemize değer katıyor.

 

Daha detaylı bilgi için www.ensar.com.tr